ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Baseny

Budowa basenów kąpielowych

Obiekty basenowe budujemy już od końca XX wieku. Produkcja basenów zewnętrznych oraz wewnętrznych obejmuje stworzenie koncepcji architektonicznej, która jest punktem wyjścia dla całej inwestycji, wykonanie projektów technologicznych oraz realizację i montaż basenów. Funkcjonalność, a także estetyka naszych projektów są istotnymi czynnikami, które w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę przy produkcji basenów kąpielowych. Do budowania basenów krytych używamy wysokiej jakości tworzyw i nie inaczej sprawa ma się w przypadku basenów zewnętrznych. Produkcja tego typu obiektów oparta jest na solidnych komponentach odpornych na warunki atmosferyczne. Szczególnie polecamy baseny murowane, które są w stanie przetrwać przez naprawdę wiele lat bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Zajmiemy się budową basenu hotelowego – wewnętrznego oraz zewnętrznego, a także innych obiektów kąpielowych. Do naszych kompetencji należy m.in. produkcja basenów ze stali nierdzewnej, basenów betonowych, ze szklanym dnem oraz basenów krytych. Pragniemy zaznaczyć, że zajmujemy się zarówno budową basenów hotelowych, jak i prywatnych. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz świadczymy pomoc na każdym etapie realizacji – od projektu po wybudowanie basenu i jego uruchomienie. Wszystkie nasze obiekty, w tym basen ze stali nierdzewnej, są trwałe, solidne oraz gotowe do użytkowania przez naprawdę długi czas. Dzięki naszym umiejętnościom możecie mieć Państwo pewność, że produkcja, a także budowa basenów pod naszym okiem przebiegną sprawnie oraz profesjonalnie.

Basen hotelowy – budowa i realizacja

Jedną z naszych propozycji są baseny hotelowe. Budowa ich sprawia, że obiekt noclegowy staje się atrakcyjniejszy dla przyjezdnych. Produkcją basenów hotelowych zajmujemy się kompleksowo – wydzielając strefy wellness i wyposażając pływalnie w akcesoria basenowe. W hotelu proponujemy zarówno budowę basenów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Dzięki takim atrakcjom jak baseny całoroczne, wanny z hydromasażem oraz strefy spa obiekt zyskuje zainteresowanie wśród wczasowiczów, a także miłośników luksusu.

Jaki basen hotelowy wybrać?

Zajmujemy się kompleksową realizacją basenów i pływalni w różnych technologiach – od budowy basenu murowanego, betonowego aż po montaż basenu stalowego. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając najwyższą jakość oferowanych usług. W pracy wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone technologie, a także nasze wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonywana przez nas budowa basenu spełnia nawet najwyższe oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy baseny na Śląsku, m.in. w Tychach oraz w innych miejscowościach.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję