ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   biuro@activespa.pl

plen
Baseny

Budowa basenów kąpielowych

Obiekty basenowe budujemy już od końca XX wieku. Produkcja basenów zewnętrznych oraz wewnętrznych obejmuje stworzenie koncepcji architektonicznej, która jest punktem wyjścia dla całej inwestycji, wykonanie projektów technologicznych oraz realizację i montaż basenów. Funkcjonalność i estetyka naszych projektów są istotnymi czynnikami, które w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę przy produkcji basenów kąpielowych.

Zajmiemy się budową basenu hotelowego – wewnętrznego oraz zewnętrznego, a także innych obiektów kąpielowych. Wśród naszych kompetencji znajduje się produkcja basenów ze stali nierdzewnej, basenów betonowych, oraz ze szklanym dnem. Zajmujemy się budową basenów hotelowych oraz prywatnych. Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie realizacji – od projektu po wybudowanie basenu i jego uruchomienie. Dzięki naszym umiejętnością można mieć pewność, że budowa basenów pod naszym okiem przebiegnie sprawnie i profesjonalnie.

Zobacz zrealizowane przez nas baseny

Basen hotelowy – budowa i realizacja

Jedną z naszych propozycji są baseny hotelowe. Budowa ich sprawia, że obiekt noclegowy staje się atrakcyjniejszy dla przyjezdnych. Produkcją basenów hotelowych zajmujemy się kompleksowo – wydzielając strefy wellness i wyposażając pływalnie w akcesoria basenowe. W obiektach hotelowych proponujemy zarówno budowę basenów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Dzięki takim atrakcjom jak baseny całoroczne, wanny z hydromasażem oraz strefy SPA, obiekt zyska zainteresowanie zarówno wśród wczasowiczów, jak i miłośników luksusu. Baseny hotelowe to zatem doskonałe rozwiązanie dla wysokojakościowych placówek publicznych.

Budowanie basenów krytych

Zajmujemy się kompleksową realizacją basenów i pływalni w różnych technologiach – od budowy basenu murowanego, betonowego, aż po montaż basenu stalowego. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając najwyższą jakość oferowanych usług. W pracy wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone technologie, a także nasze wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonywana przez nas budowa basenu spełni nawet najwyższe oczekiwania.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję