ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen

Projekty stref SPA i basenów w hotelach

Od lat zajmujemy się projektowaniem i budowaniem basenów, SPA oraz fontann w obiektach hotelowych. Wśród naszych realizacji znajdą Państwo baseny zewnętrzne oraz wewnętrzne – murowane lub betonowe, a także te wykonane ze stali nierdzewnej. W naszym portfolio są różnorodne projekty hoteli z basenem czy SPA. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób profesjonalny – indywidualnie doradzamy i przedstawiamy propozycje, które modyfikujemy zgodnie z życzeniem klienta, tak aby obiekt był estetyczny, ale również funkcjonalny.

Realizacja projektu w sposób nowoczesny

Profesjonalnie zajmujemy się aranżacją nowych, ale też istniejących obiektów. Nasze zlecenia wykonujemy od A do Z, z należytą starannością. Atrakcje wodne, które mieliśmy okazję tworzyć, to nie tylko baseny czy SPA – projektujemy również place zabaw czy źródła wodne do ogrodów. W naszych realizacjach wykorzystujemy praktyczne natryski, finezyjne kształty i wysokiej jakości produkty. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy oraz innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić jak najlepsze wykonanie projektów. Oferujemy opcje, które nie tylko zachwycą swoim wyglądem czy funkcjonalnością, ale również będą przyjazne dla środowiska, np. energooszczędne. Zastosowanie środków, takich jak systemy filtracji wody bezchlorowe, efektywne pompy ciepła czy inteligentne systemy zarządzania, umożliwia naszym klientom znaczące obniżenie kosztów utrzymania i eksploatacji obiektów wodnych. Zrealizowane przez nas projekty są dowodem na to, że połączenie estetyki z najnowszymi technologiami jest możliwe, co więcej, stanowi klucz do tworzenia wyjątkowych oraz niezapomnianych miejsc.

Projekt marzeń: hotel z basenem i SPA

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie hotelu bez basenu czy strefy SPA, dlatego tak ważne jest, aby obiekt, do którego się wybieramy, miał tego typu udogodnienia. Zajmujemy się projektowaniem przestrzeni w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich gości. Nasze doświadczenie w projektowaniu i budowaniu konstrukcji wodnych oraz SPA pozwala nam stworzyć kompleksowe rozwiązania, które nie tylko podnoszą prestiż obiektu, ale również zapewniają komfort czy upragniony relaks dla odwiedzających. Hotel ze zbiornikiem wodnym i SPA staje się miejscem, gdzie goście mogą odprężyć się po dniu pełnym wrażeń, zadbać o zdrowie lub kondycję fizyczną, a także zanurzyć się w atmosferze luksusu. Nasze projekty hoteli z basenem i SPA to nie tylko architektoniczne arcydzieła, ale również efektywnie zaplanowane strefy rekreacyjne, integrujące się z otaczającym krajobrazem oraz harmonijnie współgrające z koncepcją całego obiektu. Dzięki naszemu podejściu do wykonywanej pracy obiekt staje się miejscem, które spełnia marzenia gości o wymarzonym wypoczynku i regeneracji. Zapraszamy do obejrzenia oferty oraz skorzystania z naszych usług!

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję