ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   biuro@activespa.pl

plen

Projektowanie i budowa basenów, SPA, fontann

Wśród naszych realizacji znajdą Państwo zarówno projekty SPA, basenów publicznych, prywatnych, jak i fontann ogrodowych oraz wodnych placów zabaw. Wspólnie z klientem opracowujemy koncepcję funkcjonalności oraz technologię zastosowaną w projekcie. Realizujemy zarówno kompleksowe projekty hoteli SPA, stref wellness, jak i basenów. Dla klientów indywidualnych oferujemy projektowanie saun ogrodowych, fontann oraz basenów prywatnych.

Przykładowe realizacje naszych projektów hoteli z basenem oraz obiektów wellness znajdą Państwo w poniższych zakładkach. Zarówno projekty basenów w ogrodzie, jak i hotelowych wykonujemy z należytą starannością. Niezależnie od tego czy interesują Państwa projekty basenów domowych, ogrodowych, czy komercyjnych – koncepcję funkcjonalności opracowujemy zawsze z Klientem.

SPA – projekty, realizacja

Projektowanie SPA rozpoczynamy od stworzenia koncepcji miejsca i funkcjonalnego rozplanowania wszystkich przestrzeni. Gdy już mamy projekt hotelu SPA z aranżacją – czy to nowego obiektu, czy remontu istniejącego – przystępujemy do jego realizacji. Poza obiektami komercyjnymi wykonamy także projekt domowego SPA – doskonałe miejsce relaksu dla całej rodziny. W ramach prywatnych inwestycji oferujemy także projektowanie sauny, basenu lub fontanny.

Prywatne baseny – projekty i realizacja

Poza obiektami SPA i wellness wykonujemy także projekty basenów krytych przydomowych, domowych, a także publicznych pływalni. Wśród naszych realizacji znajdą Państwo zarówno projekt basenu murowanego, betonowego, jak i stalowego. Posiadamy gotowe projekty basenów, które dostosujemy do Państwa wymagań oraz warunków technicznych.

Wodny plac zabaw, fontanna – projekt i realizacja

Wśród realizowanych przez nas obiektów i atrakcji znajdują się także wodne place zabaw w formie fontanny. Projektowanie takich obiektów to czysta przyjemność. Dokładamy wszelkich starań, by projekt fontanny ogrodowej był nie tylko estetyczny, lecz także funkcjonalny. W naszych realizacjach wykorzystujemy praktyczne natryski, finezyjne kształty i wiele więcej.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję