ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Baseny prywatne

Nowoczesne baseny prywatne

Poza basenami komercyjnymi zajmujemy się projektowaniem i montażem basenów ogrodowych oraz pływalni przydomowych krytych. Wykonujemy zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne baseny domowe. Zajmujemy się także remontem oraz modernizacją istniejących obiektów. Prace wykonujemy kompleksowo – od projektu, po budowę basenu ogrodowego oraz wyposażenie go w system filtracji, oświetlenia, płytki oraz pozostałe elementy.

Baseny zewnętrzne

Nowoczesny basen ogrodowy to marzenie wielu osób, a nasze realizacje pokazują, że jest ono w zasięgu ręki. Oferujemy budowanie basenu ogrodowego w różnych wymiarach – zarówno większe, jak i mniejsze konstrukcje. Przy budowie niecki basenowej korzystamy z tradycyjnych, sprawdzonych technologii, takich jak bloczki betonowe. Proponujemy także montaż wanny z hydromasażem oraz zakładanie dodatkowych atrakcji, np. dyszy i biczy wodnych. Wykonujemy przydomowe baseny ogrodowe – betonowe oraz murowane.

Prywatne pływalnie wewnętrzne

Jako profesjonaliści w dziedzinie budowania basenów oferujemy także możliwość zaprojektowania obiektów, jakimi są pływalnie wewnętrzne. Usługa ta dostępna jest oczywiście z montażem. Kryty zbiornik znajdujący się w domu umożliwia pływanie bez względu na porę roku. Jest to opcja idealna dla wszystkich fanów tego rodzaju aktywności. Podobnie jak basen ogrodowy, tak i ten wewnętrzny może być betonowy lub murowany.

Basen ogrodowy z montażem

Wykonujemy nasze usługi kompleksowo – od wstępnych koncepcji, przez projekty technologiczne, aż po montaż basenu ogrodowego i jego późniejszy serwis. Basen prywatny może być wyposażony w odmienne systemy filtracji oraz uzdatniania wody niż w większych publicznych pływalniach – także w te pozbawione konieczności stosowania chloru. Wykonujemy duże i małe baseny przydomowe (zewnętrzne), a także kryte baseny domowe (wewnętrzne). Ponadto produkujemy zarówno baseny ogrodowe kryte, jak i letnie pływalnie bez zadaszenia.

Dzięki nam możesz cieszyć się wysokiej jakości basenem ogrodowym krytym przez cały rok! Pomagamy w wyborze kształtu, rozmiaru, a także rodzajów okładziny, akcesoriów i wyposażenia. Wykonujemy baseny wewnątrz domu, a także baseny przydomowe kryte lub bez dodatkowego zadaszenia. Baseny domowe zewnętrzne możemy dodatkowo wyposażyć w systemy podgrzewania wody. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie budowy basenu przydomowego – od wstępnych projektów, przez prace budowlane, aż po jego serwis. Naszym regionem jest Śląsk, a siedziba firmy znajduje się w miejscowości Tychy. Obsługujemy jednak klientów z całej Polski.

zobacz galerię realizacji:

podobne realizacje:

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję