ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   biuro@activespa.pl

plen
Baseny prywatne

Nowoczesne baseny prywatne

Poza basenami komercyjnymi zajmujemy się projektowaniem i montażem basenów ogrodowych oraz przydomowych krytych. Wykonujemy zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne baseny domowe. Zajmujemy się także remontem oraz modernizacją istniejących obiektów. Pracami zajmujemy się kompleksowo – od projektu, po budowę basenu ogrodowego oraz wyposażenie go w system filtracji, oświetlenia, płytki i pozostałe elementy.

Nowoczesny basen ogrodowy to marzenie wielu osób, a nasze realizacje pokazują, że jest ono w zasięgu ręki. Oferujemy budowanie basenu ogrodowego w różnych wymiarach – zarówno większe, jak i mniejsze. Przy budowie niecki basenowej korzystamy z tradycyjnych i sprawdzonych technologii, jak bloczki betonowe, a także basen ogrodowy betonowy. Proponujemy także montaż wanny z hydromasażem oraz dodatkowych atrakcji, takich jak dysze i bicze wodne. Wykonujemy przydomowe baseny ogrodowe – betonowe oraz murowane.

Basen ogrodowy z montażem

Wykonujemy nasze usługi kompleksowo – od wstępnych koncepcji, przez projekty technologiczne, aż po montaż basenu ogrodowego i jego późniejszy serwis. Basen prywatny może być wyposażony w odmienne systemy filtracji i uzdatniania wody, niż większe publiczne pływalnie – także te pozbawione konieczności stosowania chloru. Wykonujemy duże i małe baseny przydomowe (zewnętrzne), a także kryte baseny domowe (wewnętrzne). Wykonujemy zarówno baseny ogrodowe kryte, jak i letnie pływalnie bez zadaszenia.

Dzięki nam możesz cieszyć się wysokiej jakości basenem ogrodowym krytym przez cały rok! Pomagamy w wyborze kształtu, rozmiaru, a także rodzajów okładziny, akcesoriów i wyposażenia. Wykonujemy baseny wewnątrz domu, a także baseny przydomowe kryte lub bez dodatkowego zadaszenia. Baseny domowe zewnętrzne możemy dodatkowo wyposażyć w systemy podgrzewania wody. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie budowy basenu przydomowego – od wstępnych projektów, przez prace budowlane, aż po jego serwis.

zobacz galerię realizacji:

podobne realizacje:

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję