ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Aktualności

Aktualności

4 stycznia 2024

Przed nami kalendarzowa zima, a więc czas, w którym jeszcze bardziej niż zazwyczaj warto zadbać o swoje zdrowie i postawić na rozwiązania pomagające rozgrzać mięśnie, stawy, jak również pozwalające na relaks po ciężkim dniu w pracy. W tym okresie zamiast pływania w basenie wielu z nas woli udać się na sesję do sauny. Coraz więcej pływalni oferuje możliwość skorzystania z niej, ale nadal spora liczba obiektów się w nią jeszcze nie wyposażyła. Dlatego doskonałą opcją jest przeanalizowanie wszystkich za i przeciw budowy sauny w przestrzeni domowej. Gotowi na poznanie zalet tej inwestycji? Uprzedzamy, że po przeczytaniu tego wpisu istnieje ryzyko, że natychmiast zaczniecie projektowanie sauny, którą mielibyście na własny użytek.

9 listopada 2023

Marzenie o prywatnym basenie towarzyszy wielu z nas. Kto nie chciałby mieć możliwości zażycia orzeźwiającej kąpieli we własnym ogrodzie wtedy, kiedy ma się na to ochotę? Zakładamy, że w głowie naszych czytelników choć przez chwilę zakiełkowała myśl, by zdecydować się na tego typu inwestycję. W tym poradniku przyjrzymy się jednemu z najistotniejszych aspektów, jaki ma wpływ na ostateczną decyzję dotyczącą budowy lub montażu basenu w ogrodzie, a jest nim jego cena. Jaki jest koszt tej inwestycji? Czy warto na nią postawić? Zapraszamy do lektury, aby się tego dowiedzieć!

24 października 2023

Mamy jesień, a to oznacza, że po letnich kąpielach w jeziorze czy morzu pozostały już tylko wspomnienia. Niestety, ale w tym okresie nietrudno o słabszy nastrój bądź brak motywacji do uprawiania aktywności fizycznej. Zastanawiasz, czy jest na to jakieś rozwiązanie? Oczywiście, że tak! Jeśli jesteś miłośnikiem pływania, wodnych masaży bądź po prostu błogiego relaksu, wybranie się na termy będzie świetną opcją! Co ciekawe, w Polsce mamy kilka tego typu miejsc, które warto odwiedzić w najbliższym czasie – w tym poradniku przyjrzymy się tym 3 najpopularniejszym. Zapraszamy do lektury!

6 października 2023

Tychy to miasto znajdujące się w południowej Polsce, a konkretniej w woj. śląskim. Miejsce to jest dla nas szczególnie istotne, ponieważ to w nim zlokalizowana jest siedziba naszej firmy. Budowa basenów w Tychach czy też w innych miastach (działamy w całej Polsce) wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, gdyż muszą one spełniać normy bezpieczeństwa, a ponadto ważne jest, by ich prezencja była niezwykle estetyczna. W tym poradniku przyjrzymy się najpopularniejszym pływalniom mieszczącym się w Tychach, a poza tym wskażemy, który z basenów jest naszym dziełem.

16 sierpnia 2023

Szukając hotelu na wakacyjny czy weekendowy pobyt, zwykle wybieramy miejsca, w których do naszej dyspozycji będzie basen zewnętrzny. Położenie kąpieliska odgrywa w tym wypadku znaczącą rolę, gdyż może być ono zlokalizowane np. w pobliżu górskich szczytów, morza, a nawet w sercu dżungli. I to właśnie najpiękniejsze baseny hotelowe są tematem tego wpisu blogowego.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję