ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Aktualności

Aktualności

19 czerwca 2023

Coraz więcej właścicieli niezagospodarowanych działek decyduje się na zakup gotowego basenu bądź jego budowę od podstaw. Wpływ na to mają bez wątpienia korzyści, jakie ta inwestycja niesie ze sobą. Trzeba mieć jednak na uwadze, że ten z pozoru łatwy wybór może okazać się nie lada wyzwaniem, gdy nie jesteśmy przekonani, na jaki rodzaj basenu się zdecydować – w tym wpisie blogowym wskażemy najpopularniejsze z nich, a także przedstawimy zalety posiadania prywatnego kąpieliska.

24 maja 2023

Aquaparki zapewniają doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. Wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski, aby móc skorzystać ze świetnie ocenianych parków wodnych. W tym wpisie blogowym przyjrzymy się trzem z nich, a także wskażemy dostępne w nich atrakcje, dla których warto się tam wybrać. Szczególnie, że zbliża się lato, a więc coraz więcej rodzin decyduje się na weekendowe wypady nie tylko nad jezioro czy morze, ale również właśnie do aquaparków. Zobacz, które musisz odwiedzić w tym roku!

4 maja 2023

Zbliża się okres wakacyjny, podczas którego większość osób wyjeżdża na urlop czy to nad morze, za granicę, czy w góry. Zorganizowanie wyjazdu jest nieco trudniejsze dla właścicieli basenu zewnętrznego, ponieważ muszą oni pomyśleć o tym, kto zadba o obiekt podczas ich nieobecności. Sytuacja się komplikuje, gdy w danym terminie nikomu wśród znajomych oraz rodziny nie pasuje, by go doglądać – w tym poradniku wskażemy jednak, jak przygotować się na taką ewentualność.

30 marca 2023

Korzystanie z basenów jest przyjemnością, formą relaksu oraz świetnym przykładem aktywności fizycznej. O każdy zbiornik wodny trzeba jednak odpowiednio dbać w celu utrzymania nie tylko estetyki, ale także jego bezpieczeństwa. Środki chemiczne są niezbędne w pielęgnacji basenu oraz przydają się do odpowiedniego oczyszczania znajdującej się w nim wody. Ze względu na przystępne ceny i wysoką skuteczność działania do najpopularniejszych należą chlorowe środki czyszczące. Zastanawiasz się, jak działa chlor w basenie oraz czy stosowanie go jest bezpieczne? Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wpisu!

23 lutego 2023

Decydując się na wybudowanie na swojej działce basenu, warto już na samym etapie tworzenia jego projektu pomyśleć o wysokiej klasy zadaszeniu. Dlaczego? W naszym klimacie jest ono niezbędne, gdyż to właśnie dzięki niemu umożliwione zostaje korzystanie z basenu przez większość miesięcy w roku. Jednak to tylko jedna z korzyści przemawiających za tym, aby pomyśleć o zakupie zadaszenia – resztę zalet opiszemy w poniższym wpisie blogowym. Zapraszamy do lektury!

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję