ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Aktualności

Aktualności

24 października 2023

Mamy jesień, a to oznacza, że po letnich kąpielach w jeziorze czy morzu pozostały już tylko wspomnienia. Niestety, ale w tym okresie nietrudno o słabszy nastrój bądź brak motywacji do uprawiania aktywności fizycznej. Zastanawiasz, czy jest na to jakieś rozwiązanie? Oczywiście, że tak! Jeśli jesteś miłośnikiem pływania, wodnych masaży bądź po prostu błogiego relaksu, wybranie się na termy będzie świetną opcją! Co ciekawe, w Polsce mamy kilka tego typu miejsc, które warto odwiedzić w najbliższym czasie – w tym poradniku przyjrzymy się tym 3 najpopularniejszym. Zapraszamy do lektury!

6 października 2023

Tychy to miasto znajdujące się w południowej Polsce, a konkretniej w woj. śląskim. Miejsce to jest dla nas szczególnie istotne, ponieważ to w nim zlokalizowana jest siedziba naszej firmy. Budowa basenów w Tychach czy też w innych miastach (działamy w całej Polsce) wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, gdyż muszą one spełniać normy bezpieczeństwa, a ponadto ważne jest, by ich prezencja była niezwykle estetyczna. W tym poradniku przyjrzymy się najpopularniejszym pływalniom mieszczącym się w Tychach, a poza tym wskażemy, który z basenów jest naszym dziełem.

16 sierpnia 2023

Szukając hotelu na wakacyjny czy weekendowy pobyt, zwykle wybieramy miejsca, w których do naszej dyspozycji będzie basen zewnętrzny. Położenie kąpieliska odgrywa w tym wypadku znaczącą rolę, gdyż może być ono zlokalizowane np. w pobliżu górskich szczytów, morza, a nawet w sercu dżungli. I to właśnie najpiękniejsze baseny hotelowe są tematem tego wpisu blogowego.

26 lipca 2023

Pływanie w basenie to nie tylko jedna z form rozrywki czy też ciekawego spędzenia wolnego czasu, ale także sposób na utrzymanie dobrego zdrowia oraz świetnej sylwetki. Do jednych z najważniejszych zalet pływania należą: poprawa kondycji, zwiększenie wydolności płuc, a także odciążenie stawów. Posiadając basen ogrodowy kryty (lub wewnętrzny), można w nim pływać wtedy, kiedy ma się na to czas i ochotę – stanowi to świetny pomysł na trening. W tym poradniku skoncentrujemy się na wiedzy teoretycznej, która być może ułatwi oraz przyspieszy późniejszą naukę różnych stylów pływackich w praktyce.

19 czerwca 2023

Coraz więcej właścicieli niezagospodarowanych działek decyduje się na zakup gotowego basenu bądź jego budowę od podstaw. Wpływ na to mają bez wątpienia korzyści, jakie ta inwestycja niesie ze sobą. Trzeba mieć jednak na uwadze, że ten z pozoru łatwy wybór może okazać się nie lada wyzwaniem, gdy nie jesteśmy przekonani, na jaki rodzaj basenu się zdecydować – w tym wpisie blogowym wskażemy najpopularniejsze z nich, a także przedstawimy zalety posiadania prywatnego kąpieliska.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję