ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Aktualności

Aktualności

5 stycznia 2023

Sposoby wykonania basenów bywają bardzo zróżnicowane. Przykładowo niecki mogą być wyłożone folią, okładziną ceramiczną, albo być po prostu pomalowane. Z biegiem czasu poprzez użytkowanie tracą jednak na atrakcyjności, np. mają ubytki w fugach bądź farba może zacząć odpryskiwać. W takim momentach najlepiej zdecydować się remont basenu, aby poprawić jego walory funkcjonalne, jak i estetyczne. W tym wpisie omówimy niezbędne aspekty związane z tym tematem.

8 grudnia 2022

W dzisiejszych czasach posiadanie basenu w ogrodzie bądź obiekcie wypoczynkowym staje się coraz bardziej popularne oraz podnosi prestiż całej posesji. Aranżując nawierzchnię wokół basenu, pamiętajmy, że jest to niezwykle wymagający obiekt. Zastosowany przez nas materiał będzie narażony nie tylko na skrajne warunki atmosferyczne, ale też na regularne oddziaływanie wilgoci. Dlatego w tym wpisie zaproponujemy kilka najpopularniejszych nawierzchni stosowanych przy basenach zewnętrznych.

8 listopada 2022

Coraz więcej właścicieli domów bądź obiektów wypoczynkowych decyduje się na zaaranżowanie przestrzeni pod basen całoroczny. Bez wątpienia taka inwestycja pozytywnie wpływa na komfort pobytu, jak i klimat w danym miejscu. Stanowi również pięknie prezentującą się atrakcję. Część osób staje przed dylematem – wybudować basen wewnętrzny czy zewnętrzny? Na decyzję wpływ ma wiele czynników, choćby fakt, że budowa basenu w istniejącym już budynku może być trudna, a czasami nawet niemożliwa. Z tego wpisu dowiecie się, o czym należy wiedzieć, przymierzając się do tej inwestycji.

12 września 2022

Latem przy wysokich temperaturach utrzymanie właściwej temperatury wody w basenie nie stanowi większego problemu. Natomiast zdarza się, że warunki pogodowe poza sezonem letnim sprzyjają kąpielom, ale temperatura wody jest za niska. Co zrobić w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzą różne rozwiązania, dzięki którym posiadacze basenów nie muszą być skazani na kąpiele w lodowatej wodzie. Sposobów na jej ogrzanie jest wiele i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

29 sierpnia 2022

Posiadanie basenu z pewnością jest wygodą dla domowników bądź odwiedzających nas gości. Jednak wiążę się to z wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest gruntowne czyszczenia basenu po sezonie. Szczególnie w okresie letnim dostają się do niego liczne zanieczyszczenia i większość z nich opada na dno. Tworzy się przez to trudny do usunięcia osad. Aby tego uniknąć, konieczne jest regularne czyszczenie basenu.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję