ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   biuro@activespa.pl

plen
Aktualności

Aktualności

23 maja 2022

Basen ogrodowy to strzał w dziesiątkę. Nie ma potrzeby posiadania biletu wejścia, można korzystać z niego w każdej chwili, a także zaprosić gości do wspólnego relaksu i zabawy. Jeśli chcemy, aby był on estetyczny, zadbany, a jednocześnie pozwalał na higieniczną oraz bezpieczną kąpiel, powinniśmy wyposażyć go w odpowiednie akcesoria.

19 kwietnia 2022

Posiadanie własnego basenu może sprawić dużo radości całej rodzinie. Przed rozpoczęciem budowy pływalni należy jednak przemyśleć kilka ważnych kwestii. Jedną z nich jest wybór odpowiedniego oświetlenia. Priorytetowe jest to, by światło zapewniało bezpieczeństwo. Ma to znaczenie zarówno w przypadku basenów krytych, jak i otwartych. Poza kwestiami zapewnienia ochrony istotne są także względy wizualne. Ciekawie dobrane oświetlenie może zachwycać efektem, jaki tworzy. Na co należy zwrócić uwagę przy doborze lamp do basenu?

17 marca 2022

Baseny stają się coraz bardziej popularnym wyposażeniem aranżacji ogrodowych. Niegdyś były one synonimem luksusu, aktualnie sporo osób, budując dom, zleca również budowę basenu. Basen w ogrodzie to nie tylko atrakcja dla dzieci – większość ludzi w upalne dni marzy o relaksie i wypoczynku w wodzie. I nie mowa tu o basenach dmuchanych czy stelażowych. Jeśli myślimy o basenie na poważnie, warto rozważyć budowę czegoś stałego, profesjonalnego, co posłuży na lata.

7 lutego 2022

Własny basen ma szereg zalet – pełni on funkcję miejsca do zrelaksowania się zwłaszcza w sezonie letnim, a także pozwala na uprawianie sportów wodnych (np. pływania czy morsowania). Aby jednak móc cieszyć się prywatną przestrzenią do pływania, należy wziąć pod uwagę kroki, jakie trzeba podjąć, by basen mógł w ogóle powstać i pojawić się w naszym ogrodzie. Jak – etap po etapie – wygląda więc budowa basenu?

26 stycznia 2022

Wizyta w strefie przeznaczonej do relaksu to znakomity pomysł na spędzenie wolnego czasu, np. podczas urlopu czy w okresie noworocznym. Wpływa ona na lepsze samopoczucie zarówno fizyczne (poprzez odprężenie), jak i psychiczne – relaks pomaga na uspokojenie myśli oraz ogólne wyciszenie. Warto mieć jednak świadomość, że SPA musi być zaprojektowane w odpowiedni sposób, by przestrzeń mogła spełniać oczekiwania kuracjuszy.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję