ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Aktualności

Aktualności

8 sierpnia 2022

Niezależnie, gdzie budujemy jacuzzi – w domu, ogrodzie czy obiekcie wypoczynkowym – należy pamiętać o przestrzeni wokół niego, czyli o odpowiednim podłożu. Sklepy budowlane oferują wiele rozwiązań w tym zakresie – od drewna po kamień. Ale jaki materiał tak naprawdę sprawdzi się najlepiej?

20 czerwca 2022

Coraz więcej osób decyduje się na budowę sauny w swoich domach bądź ośrodkach wypoczynkowych. Zawsze było to kojarzone z nieosiągalnym luksusem – dziś, można wykonać taki projekt w bardzo przystępnych cenach, a wyznaczone do tego miejsce nie musi być duże.

23 maja 2022

Basen ogrodowy to strzał w dziesiątkę. Nie ma potrzeby posiadania biletu wejścia, można korzystać z niego w każdej chwili, a także zaprosić gości do wspólnego relaksu i zabawy. Jeśli chcemy, aby był on estetyczny, zadbany, a jednocześnie pozwalał na higieniczną oraz bezpieczną kąpiel, powinniśmy wyposażyć go w odpowiednie akcesoria.

19 kwietnia 2022

Posiadanie własnego basenu może sprawić dużo radości całej rodzinie. Przed rozpoczęciem budowy pływalni należy jednak przemyśleć kilka ważnych kwestii. Jedną z nich jest wybór odpowiedniego oświetlenia. Priorytetowe jest to, by światło zapewniało bezpieczeństwo. Ma to znaczenie zarówno w przypadku basenów krytych, jak i otwartych. Poza kwestiami zapewnienia ochrony istotne są także względy wizualne. Ciekawie dobrane oświetlenie może zachwycać efektem, jaki tworzy. Na co należy zwrócić uwagę przy doborze lamp do basenu?

17 marca 2022

Baseny stają się coraz bardziej popularnym wyposażeniem aranżacji ogrodowych. Niegdyś były one synonimem luksusu, aktualnie sporo osób, budując dom, zleca również budowę basenu. Basen w ogrodzie to nie tylko atrakcja dla dzieci – większość ludzi w upalne dni marzy o relaksie i wypoczynku w wodzie. I nie mowa tu o basenach dmuchanych czy stelażowych. Jeśli myślimy o basenie na poważnie, warto rozważyć budowę czegoś stałego, profesjonalnego, co posłuży na lata.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję