ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Aktualności

Aktualności

12 września 2022

Latem przy wysokich temperaturach utrzymanie właściwej temperatury wody w basenie nie stanowi większego problemu. Natomiast zdarza się, że warunki pogodowe poza sezonem letnim sprzyjają kąpielom, ale temperatura wody jest za niska. Co zrobić w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzą różne rozwiązania, dzięki którym posiadacze basenów nie muszą być skazani na kąpiele w lodowatej wodzie. Sposobów na jej ogrzanie jest wiele i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

29 sierpnia 2022

Posiadanie basenu z pewnością jest wygodą dla domowników bądź odwiedzających nas gości. Jednak wiążę się to z wieloma obowiązkami. Jednym z nich jest gruntowne czyszczenia basenu po sezonie. Szczególnie w okresie letnim dostają się do niego liczne zanieczyszczenia i większość z nich opada na dno. Tworzy się przez to trudny do usunięcia osad. Aby tego uniknąć, konieczne jest regularne czyszczenie basenu.

8 sierpnia 2022

Niezależnie, gdzie budujemy jacuzzi – w domu, ogrodzie czy obiekcie wypoczynkowym – należy pamiętać o przestrzeni wokół niego, czyli o odpowiednim podłożu. Sklepy budowlane oferują wiele rozwiązań w tym zakresie – od drewna po kamień. Ale jaki materiał tak naprawdę sprawdzi się najlepiej?

20 czerwca 2022

Coraz więcej osób decyduje się na budowę sauny w swoich domach bądź ośrodkach wypoczynkowych. Zawsze było to kojarzone z nieosiągalnym luksusem – dziś, można wykonać taki projekt w bardzo przystępnych cenach, a wyznaczone do tego miejsce nie musi być duże.

23 maja 2022

Basen ogrodowy to strzał w dziesiątkę. Nie ma potrzeby posiadania biletu wejścia, można korzystać z niego w każdej chwili, a także zaprosić gości do wspólnego relaksu i zabawy. Jeśli chcemy, aby był on estetyczny, zadbany, a jednocześnie pozwalał na higieniczną oraz bezpieczną kąpiel, powinniśmy wyposażyć go w odpowiednie akcesoria.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję