ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   biuro@activespa.pl

plen
Aktualności

Aktualności

20 grudnia 2021

Posiadanie basenu na własność wiąże się z szeregiem wielu czynników, które muszą być zachowane, aby można było mówić o gotowej do korzystania przestrzeni. Jednym z nich jest regularne oczyszczanie wody przy użyciu odpowiednich środków oraz sprzętu. W jaki jednak sposób i co najważniejsze, w jakiej kolejności przeprowadzić cały proces czyszczenia wody, żeby móc w bezpieczny sposób korzystać z własnego basenu w każdej chwili?

16 listopada 2021

Spędzanie czasu nad basenem potrafi skutecznie wpłynąć na nasze samopoczucie. Relaks, wyciszenie się, ale także aktywność fizyczna w wodzie, sprawiają, że zapomina się o troskach dnia codziennego. Zarówno basen posiadany na własność, jak i ten publiczny to przestrzenie na wypoczynek, który idealnie sprawdzi się po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Coraz częściej producenci basenów decydują się na wprowadzanie urozmaiceń, które nie tylko wzbogacają wizualny aspekt obiektu, ale także mają wpływ na ich ogólny odbiór przez użytkowników. Jednym z takich przykładów są fontanny. Co właściwie wnoszą i czy są niezbędnym elementem wyposażenia basenu?

4 listopada 2021

Od najmłodszych lat dzieci chcą aktywnie spędzać czas i korzystać z każdej wolnej chwili. Place zabaw czy parki rozrywki stoją otworem, oferując różne formy aktywności dla najmłodszych. Warto pamiętać, że zabawa może być połączona z nauką praktycznych umiejętności, jak chociażby pływanie. Dlatego też tak chętnie realizowane są projekty placów zabaw wodnych dla dzieci, które spełniają jednocześnie funkcje rozrywkowe oraz użytkowe.

21 września 2021

Relaks to coś, na co zasługuje każdy, zwłaszcza po całym tygodniu pracy i obowiązków. Często  bywa tak, że trud codziennego dnia wpływa na samopoczucie, co z kolei odbija się na zdrowiu,  zarówno tym psychicznym jak i fizycznym. Aby zapewnić sobie odpowiednią dawkę odpoczynku, który powinien być stałą rutyną w ciągu dnia, należy dbać o prawidłowy i regularny relaks, nawet jeśli nie trwa on długo. Wypoczynek nie musi od razu wiązać się z wyjazdem do profesjonalnego spalub ze zorganizowaniem pobytu w pensjonacie. To właśnie warunki domowe, a zwłaszcza duża przestrzeń do wykorzystania, mogą być podstawą do wykonania własnej strefy relaksu, która pomoże odprężyć się wszystkim członkom rodziny. Jakie zatem korzyści przemawiają za posiadaniem właśnie takiego miejsca?

31 sierpnia 2021

W upalne dni, gdzie słońce potrafi naprawdę bardzo dokuczyć, nie ma nic milszego niż ochłodzenie się w wodzie. Rozwiązań jest kilka, ponieważ można wybrać się nad jezioro, nad morze, na basen kryty itp., ale chyba każdy zgodzi się z tym, że posiadanie własnego basenu to bardzo duży komfort i wygoda. Można z niego korzystać o każdej porze dnia i nocy, jeśli warunki są sprzyjające. Wiele osób żyje w przeświadczeniu, że takie rozwiązanie jest drogie, utrzymanie basenu skomplikowane, a załatwienie niezbędnych pozwoleń zajmie wieki. Nic bardziej mylnego. Przy odpowiedniej organizacji i zagłębieniu się w temat jest to naprawdę dość prosta sprawa.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję