ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Aktualności

Aktualności

7 lutego 2022

Własny basen ma szereg zalet – pełni on funkcję miejsca do zrelaksowania się zwłaszcza w sezonie letnim, a także pozwala na uprawianie sportów wodnych (np. pływania czy morsowania). Aby jednak móc cieszyć się prywatną przestrzenią do pływania, należy wziąć pod uwagę kroki, jakie trzeba podjąć, by basen mógł w ogóle powstać i pojawić się w naszym ogrodzie. Jak – etap po etapie – wygląda więc budowa basenu?

26 stycznia 2022

Wizyta w strefie przeznaczonej do relaksu to znakomity pomysł na spędzenie wolnego czasu, np. podczas urlopu czy w okresie noworocznym. Wpływa ona na lepsze samopoczucie zarówno fizyczne (poprzez odprężenie), jak i psychiczne – relaks pomaga na uspokojenie myśli oraz ogólne wyciszenie. Warto mieć jednak świadomość, że SPA musi być zaprojektowane w odpowiedni sposób, by przestrzeń mogła spełniać oczekiwania kuracjuszy.

20 grudnia 2021

Posiadanie basenu na własność wiąże się z szeregiem wielu czynników, które muszą być zachowane, aby można było mówić o gotowej do korzystania przestrzeni. Jednym z nich jest regularne oczyszczanie wody przy użyciu odpowiednich środków oraz sprzętu. W jaki jednak sposób i co najważniejsze, w jakiej kolejności przeprowadzić cały proces czyszczenia wody, żeby móc w bezpieczny sposób korzystać z własnego basenu w każdej chwili?

16 listopada 2021

Spędzanie czasu nad basenem potrafi skutecznie wpłynąć na nasze samopoczucie. Relaks, wyciszenie się, ale także aktywność fizyczna w wodzie, sprawiają, że zapomina się o troskach dnia codziennego. Zarówno basen posiadany na własność, jak i ten publiczny to przestrzenie na wypoczynek, który idealnie sprawdzi się po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Coraz częściej producenci basenów decydują się na wprowadzanie urozmaiceń, które nie tylko wzbogacają wizualny aspekt obiektu, ale także mają wpływ na ich ogólny odbiór przez użytkowników. Jednym z takich przykładów są fontanny. Co właściwie wnoszą i czy są niezbędnym elementem wyposażenia basenu?

4 listopada 2021

Od najmłodszych lat dzieci chcą aktywnie spędzać czas i korzystać z każdej wolnej chwili. Place zabaw czy parki rozrywki stoją otworem, oferując różne formy aktywności dla najmłodszych. Warto pamiętać, że zabawa może być połączona z nauką praktycznych umiejętności, jak chociażby pływanie. Dlatego też tak chętnie realizowane są projekty placów zabaw wodnych dla dzieci, które spełniają jednocześnie funkcje rozrywkowe oraz użytkowe.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję