ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   biuro@activespa.pl

plen

Budowa i montaż basenów

Budowa basenów kąpielowych to nasza specjalność! Mamy w tym duże doświadczenie, dzięki czemu świetnie wiemy, jakie techniki zastosować, aby efekt końcowy zachwycił zleceniodawców. Naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi, począwszy od stworzenia projektu, poprzez budowę basenu, a kończąc na jego ewentualnym serwisie. Na każdym z tych etapów dokładamy wszelkich starań, aby wszystko zostało wykonane od A do Z. Zajmujemy się budową basenów ogrodowych (przydomowych), jak również hotelowych (wewnętrznych oraz zewnętrznych).

Budowa basenu kąpielowego – zaufajcie nam!

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy i wiedzą, w jaki sposób – krok po kroku – zająć się budową basenu murowanego. Jeśli istnieje jakakolwiek potrzeba porady w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego rozwiązania, służymy pomocą! Na basenach i ich instalowaniu znamy się jak mało kto – „płyniemy” zgodnie ze zmieniającymi się trendami, tworząc projekty, które zachwycają nawet najbardziej wymagających inwestorów. Co więcej, proponujemy rozbudowaną ofertę usług, gdyż zajmujemy się zarówno budową basenu krytego w domu, jak i tego betonowego w ogrodzie. W dodatku tworzymy projekty dla hoteli, pływalni i innych miejsc, w których ma znaleźć się kąpielisko. Działamy na wielu płaszczyznach, stale poszerzając swoje umiejętności w zakresie budowy basenów od podstaw.

Budowanie basenu ogrodowego czy wewnętrznego to niełatwe zadanie, gdyż należy pamiętać o wielu istotnych kwestiach, takich jak bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz estetyka. My mamy je na uwadze – zarówno w trakcie montażu niecki, jak i budowy basenu od podstaw ważna jest dla nas nie tylko praktyczność, ale również atrakcyjność wizualna. Dlatego zaufało nam tak wiele osób, a grono to stale się powiększa. Wykonywanie, czyli budowa basenów ogrodowych lub krytych znajdujących się wewnątrz, to nasza profesja. Z racji tego, że pracują u nas specjaliści doskonałej klasy, wszelkie oferowane usługi świadczone są terminowo, sprawnie oraz fachowo. Niestraszny nam ani montaż basenu stalowego, ani też jego budowa od podstaw z bloczków betonowych.

basen hotelowy budowa
basen ogrodowy budowa
wykonanie basenu

Basen hotelowy – zajmiemy się jego budową

Wybudowanie basenu w ogrodzie nie jest jedyną usługą, jaką wykonujemy. Nasze realizacje są na tyle przemyślane, funkcjonalne oraz wysokiej jakości, że z proponowanej oferty korzystają nie tylko osoby prywatne. Oprócz zamówień na użytek osobisty zajmujemy się także profesjonalną budową basenu hotelowego, zarówno tego wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Jednak to nie wszystko! Do naszych zadań nie należy jedynie sprawny montaż, ale też tworzenie wizualizacji, projektów architektonicznych, kosztorysów oraz serwisowanie basenu kąpielowego – oferujemy naprawę drobnych usterek, jak również poważnych awarii. Zapewniamy, że najważniejszy jest dla nas klient, w tym jego satysfakcja oraz zadowolenie z rezultatu, dlatego też powierzając nam projekt oraz budowę basenu, można mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby zleceniodawca był zachwycony.

Baseny ogrodowe (np. te murowane), jak również te znajdujące się wewnątrz budynku, m.in. w hotelu, to świetna inwestycja, gdyż kąpiel w nich stanowi ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu, a w dodatku decyzja o ich budowie podniesie wartość całego obiektu. Istnieją pewne wymogi związane z odpowiednim montażem niecki, a my uwzględniamy je w swoich projektach – zarówno tych dotyczących stworzenia realizacji od podstaw, jak i dodania do niej kilku ważnych elementów. Zapraszamy do kontaktu w celu dowiedzenia się więcej o naszej ofercie – czekamy na Wasz telefon!

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję