ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Aktualności

Aktualności

15 maja 2024

Wraz ze zbliżającym się latem wszyscy zaczynamy poszukiwać pomysłów na to, jak poradzić sobie z wysokimi temperaturami. Jednym z najlepszych sposobów na ochłodę jest kąpiel w basenie. Załóżmy więc, że zdecydowaliście się już na taką inwestycję – gdzie w takim razie wybudować basen? Może on znaleźć się zarówno na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz budynku. Szukacie porady? My nie lejemy wody! Przedstawimy, jakie są różnice między wybudowaniem basenu na zewnątrz, a w środku oraz pomożemy dokonać odpowiedniego wyboru.

29 kwietnia 2024

Istnieje wiele za i przeciw przemawiających za zdecydowaniem się na budowę basenu zewnętrznego. Jednym z dużych minusów jest polska pogoda, która bywa bardzo zmienna. Niestety, ale w naszym kraju nawet w sezonie wiosenno-letnim temperatury są na tyle niskie, że uniemożliwiają przyjemną kąpiel w niecce, a to skutkuje zaniechaniem planów o jej budowie. Jednak w tym wpisie blogowym wskażemy na skuteczne rozwiązania, dzięki którym niepogoda nie będzie Ci już straszna. Zaciekawieni? Zapraszamy do zanurzenia się w tej lekturze!

26 marca 2024

Za rogiem już wiosna, a to oznacza, że zanim się obejrzymy, w pełni będzie trwał sezon letni, a więc czas, na który z utęsknieniem oraz dużą ekscytacją czekają wszyscy właściciele basenów ogrodowych. Jednak nim będą mogli oni zażywać relaksujących kąpieli we własnej niecce, wpierw muszą o nią prawidłowo zadbać. Jesteś posiadaczem basenu zewnętrznego i zastanawiasz się, kiedy rozpocząć przygotowywanie go na lato? W tym poradniku zagłębimy, a w zasadzie… zanurzymy się w tym temacie i odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

21 lutego 2024

W obecnych czasach, gdzie wymagania i oczekiwania klientów względem obiektów hotelowych są niezwykle wysokie, warto zdecydować się na atrakcje, które urozmaicą im pobyt. Do jednego z najbardziej pożądanych udogodnień zalicza się dostęp do strefy basenowej. Jej posiadanie sprawia, że dany ośrodek często jest dużo chętniej wybierany przez rodziny z dziećmi, a także osoby uwielbiające pływanie czy wodny relaks. W tym wpisie blogowym skupimy się na tym, jaki basen najlepiej sprawdzi się w obiekcie hotelowym. Obiecujemy jednak, że nie POPŁYNIEMY z tematem i w skrócie wskażemy, na co warto zwrócić uwagę.

8 stycznia 2024

Prywatny basen stanowi pewien luksus, ale też nie ma co ukrywać, że w obecnych czasach coraz więcej osób jest jego posiadaczem. Dlatego tematy związane z prawidłową pielęgnacją niecki oraz zasadami, o których trzeba przy tym pamiętać, cieszą się tak dużą popularnością. W tym poradniku pod lupę weźmiemy aspekt, jakim jest przykrywanie basenu na noc, wskazując na zalety tego rozwiązania oraz konieczność jego zastosowania. Ten wpis blogowy nie będzie skokiem na głęboką wodę, a płynięciem z prądem, bo przecież moda na pokrywy do niecek nie rozpoczęła się dziś. Zaczynamy!

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję