ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Aktualności

Aktualności

26 marca 2024

Za rogiem już wiosna, a to oznacza, że zanim się obejrzymy, w pełni będzie trwał sezon letni, a więc czas, na który z utęsknieniem oraz dużą ekscytacją czekają wszyscy właściciele basenów ogrodowych. Jednak nim będą mogli oni zażywać relaksujących kąpieli we własnej niecce, wpierw muszą o nią prawidłowo zadbać. Jesteś posiadaczem basenu zewnętrznego i zastanawiasz się, kiedy rozpocząć przygotowywanie go na lato? W tym poradniku zagłębimy, a w zasadzie… zanurzymy się w tym temacie i odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

21 lutego 2024

W obecnych czasach, gdzie wymagania i oczekiwania klientów względem obiektów hotelowych są niezwykle wysokie, warto zdecydować się na atrakcje, które urozmaicą im pobyt. Do jednego z najbardziej pożądanych udogodnień zalicza się dostęp do strefy basenowej. Jej posiadanie sprawia, że dany ośrodek często jest dużo chętniej wybierany przez rodziny z dziećmi, a także osoby uwielbiające pływanie czy wodny relaks. W tym wpisie blogowym skupimy się na tym, jaki basen najlepiej sprawdzi się w obiekcie hotelowym. Obiecujemy jednak, że nie POPŁYNIEMY z tematem i w skrócie wskażemy, na co warto zwrócić uwagę.

8 stycznia 2024

Prywatny basen stanowi pewien luksus, ale też nie ma co ukrywać, że w obecnych czasach coraz więcej osób jest jego posiadaczem. Dlatego tematy związane z prawidłową pielęgnacją niecki oraz zasadami, o których trzeba przy tym pamiętać, cieszą się tak dużą popularnością. W tym poradniku pod lupę weźmiemy aspekt, jakim jest przykrywanie basenu na noc, wskazując na zalety tego rozwiązania oraz konieczność jego zastosowania. Ten wpis blogowy nie będzie skokiem na głęboką wodę, a płynięciem z prądem, bo przecież moda na pokrywy do niecek nie rozpoczęła się dziś. Zaczynamy!

4 stycznia 2024

Przed nami kalendarzowa zima, a więc czas, w którym jeszcze bardziej niż zazwyczaj warto zadbać o swoje zdrowie i postawić na rozwiązania pomagające rozgrzać mięśnie, stawy, jak również pozwalające na relaks po ciężkim dniu w pracy. W tym okresie zamiast pływania w basenie wielu z nas woli udać się na sesję do sauny. Coraz więcej pływalni oferuje możliwość skorzystania z niej, ale nadal spora liczba obiektów się w nią jeszcze nie wyposażyła. Dlatego doskonałą opcją jest przeanalizowanie wszystkich za i przeciw budowy sauny w przestrzeni domowej. Gotowi na poznanie zalet tej inwestycji? Uprzedzamy, że po przeczytaniu tego wpisu istnieje ryzyko, że natychmiast zaczniecie projektowanie sauny, którą mielibyście na własny użytek.

9 listopada 2023

Marzenie o prywatnym basenie towarzyszy wielu z nas. Kto nie chciałby mieć możliwości zażycia orzeźwiającej kąpieli we własnym ogrodzie wtedy, kiedy ma się na to ochotę? Zakładamy, że w głowie naszych czytelników choć przez chwilę zakiełkowała myśl, by zdecydować się na tego typu inwestycję. W tym poradniku przyjrzymy się jednemu z najistotniejszych aspektów, jaki ma wpływ na ostateczną decyzję dotyczącą budowy lub montażu basenu w ogrodzie, a jest nim jego cena. Jaki jest koszt tej inwestycji? Czy warto na nią postawić? Zapraszamy do lektury, aby się tego dowiedzieć!

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję