ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   biuro@activespa.pl

plen
Aktualności
31 sierpnia 2021

W upalne dni, gdzie słońce potrafi naprawdę bardzo dokuczyć, nie ma nic milszego niż ochłodzenie się w wodzie. Rozwiązań jest kilka, ponieważ można wybrać się nad jezioro, nad morze, na basen kryty itp., ale chyba każdy zgodzi się z tym, że posiadanie własnego basenu to bardzo duży komfort i wygoda. Można z niego korzystać o każdej porze dnia i nocy, jeśli warunki są sprzyjające. Wiele osób żyje w przeświadczeniu, że takie rozwiązanie jest drogie, utrzymanie basenu skomplikowane, a załatwienie niezbędnych pozwoleń zajmie wieki. Nic bardziej mylnego. Przy odpowiedniej organizacji i zagłębieniu się w temat jest to naprawdę dość prosta sprawa.

27 lipca 2021

Ruch jest ważny w życiu każdego człowieka, bez względu na wiek czy płeć. To jak zadba się o własne ciało, zdrowie, samopoczucie ma wpływ na funkcjonowanie w życiu codziennym. Aktywności fizycznych jest naprawdę bardzo dużo. Każdy z pewnością znajdzie dla siebie taki sport, który przypadnie mu do gustu w stu procentach. Są jednak takie aktywności, które niosą ze sobą wyjątkowo dużo korzyści i tak właśnie jest w przypadku pływania.

9 czerwca 2021

Już niedługo lato, długo wyczekiwane wakacje przez dzieci. Okres pandemiczny nie był dla nikogo łatwy. Ograniczenie spotkań towarzyskich, dostępów do kultury i tym ...

Zapraszamy na nasz firmowy Facebook

2 maja 2019

Zapraszamy na naszego firmowego Facebooka.

https://www.facebook.com/Active-Spa-2364805713750257/

 

Nowa strona Active Spa

29 kwietnia 2019

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję