ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Aktualności

Aktualności

16 listopada 2021

Spędzanie czasu nad basenem potrafi skutecznie wpłynąć na nasze samopoczucie. Relaks, wyciszenie się, ale także aktywność fizyczna w wodzie, sprawiają, że zapomina się o troskach dnia codziennego. Zarówno basen posiadany na własność, jak i ten publiczny to przestrzenie na wypoczynek, który idealnie sprawdzi się po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Coraz częściej producenci basenów decydują się na wprowadzanie urozmaiceń, które nie tylko wzbogacają wizualny aspekt obiektu, ale także mają wpływ na ich ogólny odbiór przez użytkowników. Jednym z takich przykładów są fontanny. Co właściwie wnoszą i czy są niezbędnym elementem wyposażenia basenu?

4 listopada 2021

Od najmłodszych lat dzieci chcą aktywnie spędzać czas i korzystać z każdej wolnej chwili. Place zabaw czy parki rozrywki stoją otworem, oferując różne formy aktywności dla najmłodszych. Warto pamiętać, że zabawa może być połączona z nauką praktycznych umiejętności, jak chociażby pływanie. Dlatego też tak chętnie realizowane są projekty placów zabaw wodnych dla dzieci, które spełniają jednocześnie funkcje rozrywkowe oraz użytkowe.

21 września 2021

Relaks to coś, na co zasługuje każdy, zwłaszcza po całym tygodniu pracy i obowiązków. Często  bywa tak, że trud codziennego dnia wpływa na samopoczucie, co z kolei odbija się na zdrowiu,  zarówno tym psychicznym jak i fizycznym. Aby zapewnić sobie odpowiednią dawkę odpoczynku, który powinien być stałą rutyną w ciągu dnia, należy dbać o prawidłowy i regularny relaks, nawet jeśli nie trwa on długo. Wypoczynek nie musi od razu wiązać się z wyjazdem do profesjonalnego spalub ze zorganizowaniem pobytu w pensjonacie. To właśnie warunki domowe, a zwłaszcza duża przestrzeń do wykorzystania, mogą być podstawą do wykonania własnej strefy relaksu, która pomoże odprężyć się wszystkim członkom rodziny. Jakie zatem korzyści przemawiają za posiadaniem właśnie takiego miejsca?

31 sierpnia 2021

W upalne dni, gdzie słońce potrafi naprawdę bardzo dokuczyć, nie ma nic milszego niż ochłodzenie się w wodzie. Rozwiązań jest kilka, ponieważ można wybrać się nad jezioro, nad morze, na basen kryty itp., ale chyba każdy zgodzi się z tym, że posiadanie własnego basenu to bardzo duży komfort i wygoda. Można z niego korzystać o każdej porze dnia i nocy, jeśli warunki są sprzyjające. Wiele osób żyje w przeświadczeniu, że takie rozwiązanie jest drogie, utrzymanie basenu skomplikowane, a załatwienie niezbędnych pozwoleń zajmie wieki. Nic bardziej mylnego. Przy odpowiedniej organizacji i zagłębieniu się w temat jest to naprawdę dość prosta sprawa.

27 lipca 2021

Ruch jest ważny w życiu każdego człowieka, bez względu na wiek czy płeć. To jak zadba się o własne ciało, zdrowie, samopoczucie ma wpływ na funkcjonowanie w życiu codziennym. Aktywności fizycznych jest naprawdę bardzo dużo. Każdy z pewnością znajdzie dla siebie taki sport, który przypadnie mu do gustu w stu procentach. Są jednak takie aktywności, które niosą ze sobą wyjątkowo dużo korzyści i tak właśnie jest w przypadku pływania.

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję