ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   amorawska@activespa.com.pl

plen
Aktualności

Aktualności

21 września 2021

Relaks to coś, na co zasługuje każdy, zwłaszcza po całym tygodniu pracy i obowiązków. Często  bywa tak, że trud codziennego dnia wpływa na samopoczucie, co z kolei odbija się na zdrowiu,  zarówno tym psychicznym jak i fizycznym. Aby zapewnić sobie odpowiednią dawkę odpoczynku, który powinien być stałą rutyną w ciągu dnia, należy dbać o prawidłowy i regularny relaks, nawet jeśli nie trwa on długo. Wypoczynek nie musi od razu wiązać się z wyjazdem do profesjonalnego spalub ze zorganizowaniem pobytu w pensjonacie. To właśnie warunki domowe, a zwłaszcza duża przestrzeń do wykorzystania, mogą być podstawą do wykonania własnej strefy relaksu, która pomoże odprężyć się wszystkim członkom rodziny. Jakie zatem korzyści przemawiają za posiadaniem właśnie takiego miejsca?

31 sierpnia 2021

W upalne dni, gdzie słońce potrafi naprawdę bardzo dokuczyć, nie ma nic milszego niż ochłodzenie się w wodzie. Rozwiązań jest kilka, ponieważ można wybrać się nad jezioro, nad morze, na basen kryty itp., ale chyba każdy zgodzi się z tym, że posiadanie własnego basenu to bardzo duży komfort i wygoda. Można z niego korzystać o każdej porze dnia i nocy, jeśli warunki są sprzyjające. Wiele osób żyje w przeświadczeniu, że takie rozwiązanie jest drogie, utrzymanie basenu skomplikowane, a załatwienie niezbędnych pozwoleń zajmie wieki. Nic bardziej mylnego. Przy odpowiedniej organizacji i zagłębieniu się w temat jest to naprawdę dość prosta sprawa.

27 lipca 2021

Ruch jest ważny w życiu każdego człowieka, bez względu na wiek czy płeć. To jak zadba się o własne ciało, zdrowie, samopoczucie ma wpływ na funkcjonowanie w życiu codziennym. Aktywności fizycznych jest naprawdę bardzo dużo. Każdy z pewnością znajdzie dla siebie taki sport, który przypadnie mu do gustu w stu procentach. Są jednak takie aktywności, które niosą ze sobą wyjątkowo dużo korzyści i tak właśnie jest w przypadku pływania.

9 czerwca 2021

Już niedługo lato, długo wyczekiwane wakacje przez dzieci. Okres pandemiczny nie był dla nikogo łatwy. Ograniczenie spotkań towarzyskich, dostępów do kultury i tym ...

Zapraszamy na nasz firmowy Facebook

2 maja 2019

Zapraszamy na naszego firmowego Facebooka.

https://www.facebook.com/Active-Spa-2364805713750257/

 

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję