ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   biuro@activespa.pl

plen

Projekty basenów domowych i publicznych – murowanych, krytych, ogrodowych

Baseny ogrodowe, jak również wewnętrzne, czy to prywatne, czy publiczne są inwestycją, która przynosi sporo korzyści. W zależności od ich zastosowania (na użytek własny lub publiczny), a także miejsca ulokowania (plener/budynek) tworzymy projekt budowlany basenu dostosowany do tych wymagań. Wspólnie z Państwem opracujemy wstępną koncepcję wizualną, aby efekt był całkowicie zachwycający oraz zgodny z oczekiwaniami. Projektowanie i budowa basenów – prywatnych czy publicznych – to nasza specjalność! Posiadamy solidne doświadczenie w tym aspekcie, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie prowadzonych prac oraz zaproponować sprawdzone już przez nas rozwiązania.

Projekt basenu – od niego wszystko się zaczyna!

Projekt to pierwszy etap prac, których celem jest budowa basenu. Należy mieć na uwadze, że powinien on uwzględniać nie tylko założenia związane z samym wyglądem niecki, ale również jej położeniem i praktycznością. W tym wypadku nie można stosować półśrodków, ponieważ błędy popełnione już w momencie tworzenia projektu mogą mieć tragiczne skutki w przyszłości. Gdy są Państwo zainteresowani budową basenu domowego lub ogrodowego krytego, warto nam zaufać! Jednak na tym oferta się nie kończy! „Płyniemy z prądem”, oferując naszym klientom możliwość wykonania projektu basenu również na użytek publiczny, a więc do hoteli czy też profesjonalnych pływalni. W dodatku wszelkie prace projektowe rozpoczynamy dopiero wtedy, gdy mamy wszystko dokładnie ustalone z naszym zleceniodawcą. Zwracamy uwagę na to, czego on od nas oczekuje i uwzględniamy to w tworzonych przez nas projektach, zaś osobom chcącym otrzymać przydatne porady, przedstawimy rozwiązania, które będą dopasowane do wytycznych związanych z lokalizacją basenu oraz jego zastosowaniem.

basen betonowy projekt
basen kryty projekt
basen murowany projekt

Projektowanie basenów domowych oraz ogrodowych

Stworzenie projektu basenu zewnętrznego (w ogrodzie) bądź tego wewnętrznego (w domu) wymaga niesztampowego podejścia do pracy, wiedzy w zakresie standardów bezpieczeństwa, jak również ogromnej kreatywności – my mamy je wszystkie! Doskonale znamy się na kwestiach technicznych, a zarazem wyróżnia nas świetne wyczucie estetyki. Wykonamy projekt basenu murowanego z bloczków betonowych, który zachwyci swoją funkcjonalnością oraz atrakcyjną prezencją.

Co więcej, niektórzy z Państwa, przychodząc do nas, mają określoną wizję, którą my oczywiście uwzględnimy podczas swojej pracy. Często w przypadku powierzenia naszej firmie stworzenia projektów basenów przydomowych zleceniodawcom zależy na tym, by były one od razu kryte – dla nas to nic trudnego! Wszystkie Państwa wymogi zostaną spełnione, gdyż zadowolenie klienta stanowi dla nas priorytet. Mamy doświadczenie w wykonywaniu gotowych projektów basenów, a to oznacza, że dobrze wiemy, jakie rozwiązania się sprawdzą, a jakie natomiast nie. Zdradzimy Państwu wszystkie najważniejsze tajemnice w zakresie np. dobrego umiejscowienia niecki. Nasze usługi dotyczą zarówno projektowania basenów przydomowych krytych (w ogrodzie), jak i tych wewnętrznych.

Projekt basenu przydomowego czy tego znajdującego się wewnątrz posesji jest kluczowy dla klienta, ponieważ po przejrzeniu dostępnych szkiców oraz stworzonych wizualizacji może sobie on wyobrazić, jaki będzie efekt końcowy. Powierzcie nam jego wykonanie, a się nie zawiedziecie!

Projekty basenów prywatnych i publicznych

Tworzymy projekty basenów prywatnych i publicznych, które wykonujemy z ogromną pasją, dużym profesjonalizmem, a także zaangażowaniem. Dążymy do tego, aby nasze propozycje były nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne – zdajemy sobie sprawę, że prezencja danego basenu podnosi jego atrakcyjność, dlatego w swoich projektach uwzględniamy również ten aspekt. Poza tym jesteśmy profesjonalistami, którzy stale się dokształcają i obserwują zmieniające się trendy, przez co nasze wizualizacje zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Działamy na wielu rozmaitych płaszczyznach, a to oznacza, że wykonujemy projekty basenów domowych i ogrodowych, prywatnych czy publicznych. Niestraszne nam wyzwania zawodowe, do których podchodzimy z głową pełną pomysłów!

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję