ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   biuro@activespa.pl

plen

Projekty SPA i Wellness

Projektowanie SPA to nasza specjalność! Znamy się na tym jak mało kto, ponieważ zajmujemy się działalnością projektową już od wielu lat i współpracowaliśmy z wieloma klientami, oferując im rozwiązania, których jakość wykonania była oraz nadal jest znakomita. Profesjonalizm, fachowe doradztwo, a także duża dyspozycyjność wpływają na to, że jesteśmy liderem na rynku. Każdy tworzony przez naszą firmę projekt, czy to domowego, czy hotelowego SPA powstaje z ogromną dbałością o szczegóły, pasją, a także przy uwzględnieniu wytycznych zleceniodawcy.

Tworzymy projekty SPA – wyróżnia nas pełen profesjonalizm!

Jako że jesteśmy profesjonalistami w swojej branży, możemy śmiało zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Projekty SPA, czy to te koncepcyjne, architektoniczne, czy budowlane stanowią dla nas zawodowe wyzwanie, gdyż staramy się w 100% spełnić wizję naszego klienta, tworząc miejsce relaksu z jego marzeń. Domowa strefa Wellness to rewelacyjny pomysł, gdy zależy Państwu na tym, aby móc prawdziwie wypocząć i oderwać swoje myśli od codziennych problemów. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze ma się wystarczająco dużo czasu oraz chęci, by móc udać się do SPA, np. hotelowego, dlatego zaprojektujemy dla Państwa prywatne miejsce odpoczynku, z którego można skorzystać zawsze wtedy, kiedy będziecie mieli ochotę. Śledzimy najnowsze trendy projektowe, dzięki czemu doskonale wiemy, jakie aktualnie rozwiązania cieszą się największą popularnością. Jesteśmy w stanie Państwu kompleksowo pomóc oraz doradzić na każdym etapie prowadzonych przez nas prac, co jest niezwykle przydatne, gdy nie jesteście przekonani do wybranych przez siebie opcji. Stworzymy dla Państwa projekt jak ze snu, który oddamy na czas, ponieważ cenimy sobie Wasz czas!

Dlaczego warto zdecydować się na budowę domowego SPA?

  • Świetny sposób na odpoczynek,
  • nie muszą Państwo nawet wychodzić z domu, aby zrelaksować się w 100% i to w mało standardowy sposób (nie każdy przecież ma prawdziwe, domowe SPA!),
  • wyjazdy do SPA, np. tego hotelowego, bywają kosztowne, dlatego warto zdecydować się na tę inwestycję i w przeciągu lat – zaoszczędzić.
projekt domowego spa

Projekty SPA do domu, hoteli czy innych obiektów

Nasza oferta jest na tyle bogata, że świadczymy usługi związane nie tylko z projektowaniem domowego SPA, ale także tego, które znajduje się w hotelach i w innych obiektach oferujących tego typu udogodnienia. Możemy zapewnić, że zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i dużej grupy inwestorów do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym profesjonalizmem oraz pasją, ponieważ kochamy to, co robimy. Oczywiście projekty SPA tworzone pod użytek prywatny znacznie różnią się od tych wykonywanych z myślą o publicznym przeznaczeniu strefy Wellness, ale nasza firma świetnie odnajduje się w obu tych przypadkach. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania, jak również wymagania naszych zleceniodawców – zachęcamy do kontaktu!

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję