ul. Towarowa 23, 43-100 Tychy   tel. 601 666 040   biuro@activespa.pl

plen

Projekty saun

Sauna to pomieszczenie, w którym panuje bardzo wysoka temperatura. Korzystanie z niej ma wiele korzyści zdrowotnych dla organizmu, takich jak zwiększenie ilości czerwonych krwinek, wzmożone uwalnianie endorfin czy też obniżenie napięcia mięśni. Coraz więcej osób decyduje się na montaż sauny w domu bądź w ogrodzie, aby mieć do niej dostęp cały czas. Jednak przed podjęciem decyzji o jej instalacji, konieczne będzie stworzenie w pełni profesjonalnego projektu budowy – mogą go nam Państwo powierzyć!

Projektowanie sauny to nasza specjalność!

Od A do Z wykonamy projekt budowy sauny ogrodowej czy domowej. Możemy zapewnić, że uwzględnimy wszystkie Państwa oczekiwania dotyczące ogólnej prezencji tego pomieszczenia, a także jego funkcjonalności. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z Was ma wizję efektu końcowego, dlatego podczas rozmowy z Państwem postaramy się uzyskać wszystkie ważne informacje, aby móc później stworzyć projekt skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań! Sauna to wspaniałe miejsce, w którym można zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy bądź na uczelni. Dzięki temu stanowi ona coraz częstszy wybór do domu czy ogrodu. Oczywiście podczas prac projektowych uwzględnimy wszelkie normy prawne i standardy bezpieczeństwa.

projekt budowy sauny

Sauna zewnętrzna czy wewnętrzna?

To, czy zdecydują się Państwo na saunę zewnętrzną, czy też na tę wewnętrzną nie ma dla nas znaczenia, ponieważ jesteśmy w stanie wykonać profesjonalny projekt obu z nich. Uwzględnimy w nim nie tylko jej wygląd, ale również to, z jakich tworzyw ona powstanie (w tym wypadku trzeba wybrać te bardzo odporne na działanie wysokich temperatur). Naszym zleceniodawcom możemy też udzielić fachowych porad, a także wskazówek dotyczących wyboru właściwego miejsca na budowę sauny, jej wielkości oraz kształtu. Za każdym razem projektowanie sauny wyzwala w nas kreatywność, przez co jesteśmy w stanie tworzyć innowacyjne rozwiązania, które zachwycą wszystkich. W przypadku saun ogrodowych – podczas opracowywania projektu – konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na jej odległość od innych zabudowań. Dodatkowo podstawą każdej sauny są fundamenty, dlatego należy je wcześniej prawidłowo przygotować – my się tym zajmiemy! Jednak to nie koniec naszych usług, ponieważ oprócz tworzenia projektów saun w ogrodzie wykonujemy także te dotyczące modeli, które mają znaleźć się w domu. Podobnie jak we wcześniejszym przypadku, zwracamy uwagę na to, gdzie powinny one zostać umieszczone.

Rozluźnienie mięśni, redukcja stresu, wsparcie odporności, a także przyspieszenie metabolizmu to tylko niektóre z korzyści wynikających z regularnych sesji w saunie. O ile nie zawsze ma się ochotę oraz sposobność, aby pojechać do SPA czy też innego miejsca, które oferuje możliwość odbycia tego typu sesji, o tyle posiadanie własnej sauny ułatwia tę regularność. Nasi specjaliści stworzą dla Państwa jej projekt, który będzie dopasowany do Waszych oczekiwań, wymagań, a także osobistego gustu. Z racji tego, że świadczymy kompleksowe usługi, stworzymy też projekty saun przeznaczonych na użytek publiczny, np. do hoteli i innych tego typu miejsc. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty!

Na tej stronie używamy ciasteczek, aby lepiej działała. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej tutaj.

akceptuję